Windykacjadlugow.PL powstała na potrzeby klientów, którzy w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą zostali oszukani przez nierzetelnych kontrahentów. Kryzys światowy potęguje ilość zleceń jakie trafiają do Nas w celu wyegzekwowania szybkiej wpłaty za wykonane usługi lub sprzedane towary.

Jak obciążyć dłużnika kosztami postępowania?

Jak obciążyć dłużnika kosztami postępowania? Odpowiedź jest prosta, poprzez działalność prewencyjną – w tym dziale dowiecie się Państwa jak "zapobiegać zamiast leczyć".

Każdy z Państwa zgodzi się zapewne, że znacznie lepiej jest zapobiegać niż leczyć. Znacznie korzystniej jest unikać problemów związanych z płatnościami i już na wstępie dbać o swoje prawa niż działać po fakcie, gdy często dłużnik ogłasza upadłość lub ukrywa się z majątkiem przed organami ścigania. Z tego powodu Windykacja Długów.pl świadczy następujące formy pomocy, które mają na celu:

  1. Ustrzec przed nierzetelnymi i nieuczciwymi kontrahentami,
  2. Obciążyć dłużnika kosztami windykacji !!!
  3. Stale dbać o dobre imię klienta i jego marki

W tym celu udzielamy państwu pieczęci prewencyjno-zabezpieczającej – zapewne słyszeli Państwo o tej usłudze u innych, konkurencyjnych firm. Jednakże my nie twierdzimy, że pieczęć prewencyjna spowoduje iż dłużnik będzie oceniał daną fakturę jako "bardziej ważną" lub niejako nakłoni dłużnika do szybkiej wpłaty. Windykacja długów.PL świadczy usługę podobną do pieczęci prewencyjnej, której celem jest obciążenie dłużnika kosztami postępowania zarówno windykacyjnego polubownego jak i sądowego !!! Zastosowanie odpowiednich przepisów prawa oraz prewencyjnych reguł windykacyjnych, pozwoli na obciążenie dłużnika kosztami naszych usług. Niestety nie wszystkie wierzytelności podlegają tym procedurom. Aby dowiedzieć się co należy zrobić, krok po kroku, prosimy o kontakt na adres dlug@windykacjadlugow.pl

Uzyskacie Państwo szczegółowe dane jak chronić swoje pieniądze przed nastaniem problemu z dłużnikiem. Działając prewencyjnie kilkakrotnie zmniejszacie własne koszty oraz znacząco zwiększacie Państwo skuteczność windykacji ex-post.

Reklama AdWords - Design.net.pl © 2009