Windykacjadlugow.PL powstała na potrzeby klientów, którzy w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą zostali oszukani przez nierzetelnych kontrahentów. Kryzys światowy potęguje ilość zleceń jakie trafiają do Nas w celu wyegzekwowania szybkiej wpłaty za wykonane usługi lub sprzedane towary.

Windykacja poegzekucyjna

Windykacja poegzekucyjna – posiadasz wyrok sądu lub inny dokument będący podstawą do egzekucji ale nie wiesz jak skutecznie i szybko wyegzekwować wpłatę. A może działania komornika okazały się bezskuteczne przez co naraziły Cie tylko na dodatkowe koszty. Wspomaganie komornicze i windykacja spraw "pokomornicznych" do usługa mająca na celu szybkie i skuteczne wyegzekwowanie wpłaty na rzecz klienta.

Procedury postępowania egzekucyjnego mają na celu wyszukanie majątku dłużnika (tu z pomocą przychodzą usługi detektywistyczne), złożenie odpowiedniego wniosku do komornika wykorzystując brak rejonizacji komorniczej, czego skutkiem jest szybka wpłata na rzecz klienta. Większość spraw przyjmowana jest na podstawie wynagrodzenia prowizyjnego z niewielką opłatą wstępną na poczet wyjawienia majątku dłużnika. Dzięki temu klient nie ponosi dodatkowych kosztów związanych z windykacją dłużnika.

Reklama AdWords - Design.net.pl © 2009