Windykacjadlugow.PL powstała na potrzeby klientów, którzy w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą zostali oszukani przez nierzetelnych kontrahentów. Kryzys światowy potęguje ilość zleceń jakie trafiają do Nas w celu wyegzekwowania szybkiej wpłaty za wykonane usługi lub sprzedane towary.

Windykacja należności za transport i spedycję

Windykacja należności za transport i spedycję - Windykacja dlugów.PL podlega pod kancelarię, której prawnicy specjalizują się w prawie transportowym i spedycyjnym. Prawnicy, którzy codziennie zajmują się problemami firm transportowych (plandeki, cysterny, transport intermodalny oraz ponadgabarytowy) umożliwiają szybkie i skuteczne wyegzekwowanie wpłat za wykonane frachty, zarówno krajowe jak i międzynarodowe. Nasi prawnicy dokładnie znają różnicę między transportem a spedycją – w 100% wykorzystujemy prawa przysługujące spedytorom, z których przewoźnik nie może skorzystać. Dzięki temu byliśmy w stanie wyegzekwować wpłatę, np. kilkanaście tysięcy euro w ciągu 8 dni!

Biorąc pod uwagę długie terminy płatności w transporcie (45 lub 60 dni), wyjątkowo krótki okres przedawnienia (12 miesięcy), faktury za przewóz towarów wymagają wyjątkowego i profesjonalnego podejścia do sprawy. Dlatego też aby szybko i skutecznie dochodzić swoich praw za fracht, sugerujemy przekazywanie spraw jak najszybciej, nie później niż po 4-5 miesiącach po terminie płatności.

Pomimo licznych, bardzo niekorzystnych uwarunkowań "prawa transportowego", przewoźnicy i spedytorzy jako jedyni mogą skorzystać z trzech wyjątkowych podstaw prawnych.

Aby skorzystać z procedury nr 2 i 3 niezbędna jest dokładna analiza prawna sprawy dlatego też prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny lub e-mail na adres dlug@windykacjadlugow.pl
Prawdopodobnie żadna inna firma nie zna się lepiej na windykacji płatności za frachty krajowe i międzynarodowe niż my!

Powrót do windykacji krajowej

Reklama AdWords - Design.net.pl © 2009